Besplatna pripremna nastava

Besplatna pripremna nastava za polaganje testa sklonosti u okviru prijemnog ispita

Više

Predavanje "Poglavlje 27 - Životna sredina i klimatske promene"

6. jula u 10-12 čаsоvа u učionici O12 na Departmanu za inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu, Fakulteta tehničkih nauka

Više

Svečana promocija - maj 2018.

Svečana promocija održana 17.05.2018. godine u Svečanoj sali FTN-a

Više

Festival nauke i obrazovanja 2018.

12.05. i 13.05.2018. godine održan je Festival nauke i obrazovanja u Novom Sadu na platou ispred Fakulteta tehničkih nauka

Više

Osnovnoškolci na nastavi na Departmanu za inženjerstvo zaštite životne sredine

Učenici II-5 razreda Osnovne škole „Jovan Popović“ u poseti Departmanu za Inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu

Predavanje profesora Au

14.05.2018. održaće se predavanje pod nazivom "Experimental Design and Scientific Writing for Publication in High Impact Journals".

Sastanak radne grupe

Sastanak radne grupe za izradu nove Strategije bezbednosti i zdravlјa na radu u Republici Srbiji za period od 2018. do 2022. godine.

DBU stipendije

Javna odbrana doktorske disertacije kandidata Zorana Čepića

Uspešno odbranjen doktorat pod nazivom „Matematičko modelovanje sagorevanja pšenične slame u nepokretnom sloju sa aspekta uticaja promene parametara procesa“.

Više

WORKSHOP “Program in Host Institution WITHOUT technical visit”

Nakon uspeha Prve trening škole, održane u Hamburgu 2017. godine, Flying Academy će 7. Februara 2018. godine okupiti mlade istraživače u Novom Sadu.

Stručna poseta BIS reciklažnom centru

Stručna poseta 15.12.2017. BiS reciklažnom centru u Omoljici kod Pančeva.

Čestitka

Srećni božićni i novogodišnji praznici

Svečana promocija

Svečana promocija i dodela diploma master inženjerima

Više

Dobrodošli na naš novi sajt

Dobrodošli na novi sajt Departamana za inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu

Stručna poseta Bijeljini i Ugljeviku 2017

Stručna poseta sanitarnoj deponiji u Bijeljini (Eko – Dep) i rudniku i termoelektrani u Ugljeviku (RiTE) 4-5.12.2017.

Stručna poseta štampariji Color press group 2017

Poseta štampariji Color Press Group, Ogranak CMI - Color Press Magazini Novi Sad 7.12.2017.

Stručna poseta Subotici 2017

Studijska poseta Arhus centru i postrojenju za prečišćavanje otpadnih voda u Subotici 13.11.2017.

Stručna poseta fabrici Tarkett, Bačka Palanka

Stručna poseta fabrici Tarkett 9.11.2017.

Prijava na sajt