Međunarodna konferencija studenata - DISC2021

Drage kolege,

Veliko nam je zadovoljstvo da vas pozovemo na Prvu Međunarodnu konferenciju studenata – DISC2021 koja se organizuje u okviru diseminacionih aktivnosti bilateralnog projekta Srbije i Slovačke, Developement and Implementation of Field and Laboratory Methodologies for Environmental Evaluation of Wetlands, DIFENEW.

Cilj konferencije DISC2021 je da omogući studentima doktorskih studija i mladim istraživačima da razmene ideje, prikažu rezultate istraživanja i prošire naučne i profesionalne mreže. Svi registrovani učesnici će imati priliku da slušaju predavanje dobitnice nagrada na međunarodnom nivou za uspešno prezentovanje rezultata istraživanja i da učestvuju na panelu „Science in pandemic time“ koji organizuje Ogranak IWA YWP Srbija.

Konferencija će biti organizovana 16. decembra 2021. godine u online formatu.

Učešće na konferenciji je besplatno.

Poziv za slanje apstrakata otvoren je do 5. decembra 2021. godine.

Više informacija o temama i načinu registracije dostupno je u pozivu za DISC2021, a prijaviti se možete putem formulara.

Organizacioni odbor