International World Water Day Online Conference

International World Water Day Online Conference

World Water Day 2022: Groundwater – Making the indivisible visible. International online conference focusing on importance of groundwater and its management.

DAAD DEMOCRATIA-AQUA-TECHNICA projekat

U okviru DAAD projekta Democratia - Aqua – Technica III koji Departman za inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštitu na radu Fakulteta tehničkih nauka realizuje sa SRH Hochschule Heidelberg, 22. marta 2022. godine, povodom Svetskog dana voda, održaće se on line međunarodna konferencija, sa tematikom značaja i upravljanja podzemnim vodama.

Program konferencije i link za priključenje događaju putem zoom aplikacije, možete pronaći na sledećem linku: World Water Day Online Conference | SRH University Heidelberg (srh-hochschule-heidelberg.de)

Za sve dodatne informacije vezane za konferenciju i aktivnosti na Projektu možete se obratiti, putem maila, koordinatoru Democratia - Aqua - Technica III projekta sa Srbiju, prof. dr Maji Turk Sekulić (majaturk@uns.ac.rs).