LETNJA ŠKOLA „HIGIJENA POVRŠINA“

Dragi studenti,

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo na učešće u još jednoj letnjoj školi u okviru CEEPUS programa, koja će se ovog leta, u periodu od 22.-30. maja održati na Zdravstvenom fakultetu u Ljubljani, Slovenija.

Letnja škola pod nazivom Higijena površina, biće organizovana u kombinaciji predavanja, laboratorijskih vežbi i seminara, sa zajedničkim ciljem da studente upozna sa značajnim aspektima menadžmenta higijene površina u različitim higijenski rizičnim sredinama, poput bolnica, industrija, postrojenja za vodosnabdevanje i perionica. Studenti će naučiti kako da analiziraju antimikrobne supstance, razumeju njihove efekte i procene upotrebu istih u higijenski rizičnim sredinama.

Studentima će u toku trajanja letnje škole (8 dana) biti obezbeđen besplatan smeštaj u studentskom domu, subvencije u vidu bonova za ishranu i prevoz, kao i ukupna suma od 200 eura za ostale troškove.

Ukupan broj stipendija: 15

Kontakt osoba za sve dodatne informacije: prof. Fink Rok, rok.fink@zf.uni-lj.si