Poziv za učešće u seriji vebinara u okviru istraživačkog programa East-West-Dialogue

16.09.2021

U okviru DAAD projekta koji Departman za inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštitu na radu Fakulteta tehničkih nauka realizuje sa SRH Hochschule Heidelberg, od 08.09. – 07.12.2021. biće organiziovana serija vebinara:

SERIES OF WEBINARS IN THE FRAME OF THE EAST-WEST DIALOGUE”

Pozivamo sve zainteresovane studente i kolege sa Fakulteta tehničkih nauka i čitavog Univerziteta da se priključe vebinarima i prošire svoja znanja i kapacitete iz različitih oblasti upravljanja vodama, inovacija i održivog razvoja.

Sve informacije vezane za predstojeću seriju vebinara  nalaze se na linku:

Informacije

Sve informacije vezane za druge aktivnosti koje su organizovane u okviru projekta Democratia - Aqua – Technica II nalaze se na sajtu Projekta:

Informacije o projektu

Za sve dodatne informacije, možete se obratiti, putem maila, koordinatoru Democratia - Aqua – Technica II projekta sa Srbiju, prof. dr Maji Turk Sekulić (majaturk@uns.ac.rs).