Prijava za realizaciju praktične nastave

Poštovani studenti,

Obaveštavamo Vas da su Departman za Inženjerstvo zaštite životne sredine i Pokrajinski Sekretarijat za Urbanizam i zaštitu životne sredine iz Novog Sada, sklopili sporazum o realizaciji stručne prakse za studente IZŽS tokom 2023. godine.

S tim u vezi, pozivaju se svi zainteresovani studenti 4. godine osnovnih studija u okviru studijskog programa IZŽS, kao i studenti Master studija IZŽS, da apliciraju za obavljanje stručne prakse putem sledećeg link-a: https://forms.gle/QSz32BhEtSFY1tVz5

Stručna praksa u Sekretarijatu će se realizovati u periodu od 2 sedmice (10 radnih dana) i priznavaće se kao položen predmet "Stručna praksa". Prvi mogući termin za obavljanje prakse je od 20.02.2023.

U dogovoru sa Pokrajinskim Sekretarijatom izvršiće se evaluacija pristiglih prijava, nakon čega će se obavestiti studenti kojima bude odobrena prijava uz predlog termina za realizaciju prakse.

Broj mesta je ograničen.