Poseta Predstavnika Departmana za IZŽSiZnR Kini

05.02.2019

U okviru zajedničkog projekta: Sistemski razvoj upravljanja bio otpadom  u ekonomijama u razvoju sa aspekta životnog ciklus, Departmana za inženjerstvo zaštite životne sredine, Fakulteta tehničkih nauka i Fakulteta za građevinu i inženjerstvo zaštite životne sredine, Čongkuing, Kina (Faculty of Urban Construction and Environmental Engineering, Chongqing University (CQU), Chongqing, China).

Predstavnici Departmana, prof. dr Nemanja Stanisavljevic (Rukovodilac Projekta), prof. dr Dejan Ubavin (Direktor Departmana za IZZS), doc. Dr Bojan Batinić i Doc dr Đorđe Đatkov su posetili Univerzitet u Chongqingu,u Narodnoj Republici Kini kao i postrojenja za tretman otpada u najvećoj opštini na svetu Chongqing.