Dan zaštitara FTN-a

21.05.2024

Povodom Dana zaštite životne sredine, sa velikim uzbuđenjem najavljujemo Dan zaštitara FTN-a, koji će se održati u petak, 24.05.2024. godine, u 12h, u zgradi rektorata Univerziteta u Novom Sadu.

Multidisciplinarna stručna komisija u sastavu:

* Prof. dr Igor Peško, UNO Organizacija, tehnologija građenja i menadžment

* Prof. dr Vladimir Mučenski, UNO Organizacija, tehnologija građenja i menadžment

* Prof. dr Jelena Ćulibrk, UNO Proizvodni sistemi, organizacija i menadžment

* Prof. dr Andrea Ivanišević, UNO Menadžment i investicije u inženjerstvu

* Prof. dr Boris Agarski, UNO Metrologija, kvalitet, ekološko-inženjerski aspekti, alati i pribori

* Prof. dr Dejan Ubavin, UNO Inženjerstvo zaštite životne sredine

* Prof. dr Ivana Mihajlović, UNO Inženjerstvo zaštite životne sredine

* Prof. dr Miodrag Višković, UNO Inženjerstvo biosistema

* Dr Bojana Zoraja, UNO Inženjerstvo zaštite na radu

vršiće selekciju poslatih radova. Odabrani radovi biće odštampani i izloženi u holu zgrade rektorata i učestvovaće na takmičenju.

Konačan odabir najboljih postera iz oblasti zaštite životne sredine i zaštite na radu izvršiće kolege, eksperti, nastavnici, asistenti i studenti elektronskim putem.

Proglašenje pobednika održaće se na svečanosti u amfiteatru rektorata, gde će biti upriličen i panel na temu "Uloga zaštitara u održivom industrijskom okruženju", sa

početkom u 12h. Panelisti će biti:

* Jasmina Nađ, Ekspert za HSE, NIS a.d.

* Vladimir Todorović, Ekspert za HSE, NIS a.d.

* Miodrag Meseldžija, Menadžer bezbednosti i zdravlja na radu i drživog razvoja, Tarkett doo (predsednik Evropske asocijacije zaštite na radu)

* Dr Zorana Lanc, Rukovodilac sektora edukacije, ASIP Prevent

Moderatori panela: Prof. dr Maja Petrović i Prof. dr Miodrag Višković

Organizacioni odbor događaja: Prof. dr Maja Petrović, dr Miljan Šunjević, Dunja Istrat, Marija Krivokuća, Katarina Simić

Pridružite nam se i budite deo ovog, za nas, važnog događaja koji promoviše održivost i "zaštitarske" inovacije!

#DanInženjeraZaštite #FTN #ZaštitaNaRadu#ZaštitaŽivotneSredine #Održivost #Izložba2024