DISC2022 - 2nd DIFENEW International Student Conference

Drage kolege,

Veliko nam je zadovoljstvo da vas pozovemo na Drugu Međunarodnu konferenciju studenata – DISC2022 koja se organizuje u okviru diseminacionih aktivnosti bilateralnog projekta Srbije i Slovačke, “Microplastics impact on occurrence of plasticizers in surface water and effects on human health (PLASTICINE)“.

Konferencija će biti organizovana u hibridnom formatu, 6. decembra 2022. godine, na Fakultetu tehničkih nauka, Univerziteta u Novom Sadu.

Učešće na konferenciji je besplatno.

Osnovni ciljevi konferencije DISC2022 su da studenti doktorskih studija i mladi istraživači razmene ideje, prikažu rezultate istraživanja i Projekata, prošire naučne i profesionalne mreže.

Poziv za slanje apstrakata otvoren je do 20. novembra 2022. godine.

Više informacija o temama i načinu registracije dostupno je u pozivu, a prijava je moguća putem formulara.

Organizacioni odbor

DISC2022