Promocija doktora nauka 2018. godne

13.02.2019

Na svečanim promocijama doktora nauka Univerziteta u Novom Sadu održanim 21. i 26. decembra 2018. godine u amfiteatru Rektorata Univerziteta u Novom Sadu, rektor prof. dr Dejan Jakšić je zajedno sa prorektorkom za nastavu prof. dr Sanjom Podunavac-Kuzmanović promovisao kandidate koji su svoje disertacije odbranili na fakultetima novosadskog univerziteta.
Među promovisanim doktorima nauka su i naše kolege sa Departmana za inženjerstvo zaštite životne sredine i zaštite na radu koji su svoje disertacije stekli na Fakultetu tehničkih nauka i Prirodno – matematičkom fakultetu:

• dr Maja Petrović promovisana je u doktora nauka za oblast inženjerstva zaštite životne sredine,

• dr Maja Sremački promovisana je u doktora nauka za oblast inženjerstva zaštite životne sredine,

• dr Srđan Kovačević promovisan je u doktora nauka za oblast inženjerstva zaštite životne sredine,

• dr Zoran Čepić promovisan je u doktora nauka za oblast inženjerstva zaštite životne sredine,

• dr Sabolč Pap promovisan je u doktora nauka za oblast inženjerstva zaštite životne sredine i

• dr Milena Stošić promovisana je u doktora nauka za oblast ekoloških nauka.