Međunarodni simpozijum "Upravljanje vodnim resursima: nove perspektive i inovativne prakse": 23-24.09.2021

01.08.2021

Drage kolege,

Veliko nam je zadovoljstvo da vas pozovemo na Međunarodni simpozijum "Upravljanje vodnim resursima: nove perspektive i inovativne prakse" koji će biti organizovan u Novom Sadu, Srbija, na Univerzitetu u Novom Sadu, Fakultetu tehničkih nauka, 23. i 24. septembra 2021. godine.

Međunarodni simpozijum predstavlja interdisciplinarni forum na kojem će biti predstavljeni rezultati istraživanja i najbolje prakse u oblasti upravljanja vodnim resursima. Istovremeno, događaj će poslužiti i za promociju rezultata postignutih u okviru projekta Erasmus + SWARM.

Zbog pandemijskih okolnosti izazvanih COVID-19, Simpozijum će biti organizovan u hibridnom formatu (uživo i online).

Trenutno je otvoren poziv za radove koji traje do 10. avgusta 2021. godine.

Više informacija o pozivu, temama i načinu registracije i slanja radova dostupno je na http://www.swarm.ni.ac.rs/symposium.

Pozivamo vas da pošaljete svoje radove i prisustvujete Simpozijumu kako biste podelili svoja iskustva u oblasti upravljanja vodnim resursima.

Učešće na Simpozijumu je besplatno.

Organizacioni odbor