Javne konsultacije prof. dr Mirjane Vojinović Miloradov

09.10.2018

Dragi studenti, profesorica emeritus dr Mirjana Vojinović Miloradov svoje dugogodišnje iskustvo i znanje želi da podeli sa vama u formi koja bi vam pomogla da lakše prevaziđete prepreke u polaganju završnih ispita i privođenju diplomskih i master radova kraju.

Svakog radnog dana od 12-15h u periodu od 11.10-31.10.2018. godine profesorica će držati vrata svoje kancelarije otvorena za sve studente kojima je potrebna pomoć u savlađivanju gradiva svih ispita koje polažu, kao i za instrukcije i savete za što efikasniju izradu diplomskih i master radova.

Svi zainteresovani studenti treba da dođu u datom vremenu i ponesu sa sobom beleške, skripte ili računare. Za dodatna pitanja možete se javiti putem mejla miloradov@uns.ac.rs.