Stručna poseta fabrici Tarkett, Bačka Palanka

11.11.2017

I ove godine smo u okviru predmeta Opasne materije i opasan otpad i Upravljanje opasnim otpadom 9. novembra 2017. organizovali stručnu posetu fabrici Tarkett iz Bačke Palanke.
Domaćini su nam pokazali da svaka poseta njihovoj fabrici predstavlja mogućnost da se nauči nešto novo i da uvek imaju novih dostignuća pomerajući granice ka boljem.
Po dolasku, obišli smo Tarkett Akademiju koja predstavlja trening centar i showroom Tarkett podnih obloga u Bačkoj Palanci.
Nakon obilaska Akademije, Tarkett se predstavio i uputio studente o osnovnim principima poslovanja u oblastima zaštite životne sredine i zaštite na radu, nakon čega je sledio obilazak pogona za proizvodnju parketa i proizvodnju PVC podova.
Studenti su imali prilike da slušaju, i vide, o sistemu rada ovog preduzeća koje ispunjava najviše standarde u oblastima zaštite životne sredine i zaštite na radu.