Stručna poseta fabrici Grundfos u Inđiji

19.02.2018

13. februara 2018. organizovana je još jedna stručna poseta za studente završnih godina. Ovog puta posetili smo preduzeće GRUNDFOS iz Inđije, u pitanju je danska fabrika za proizvodnju pumpi.

Nakon uvodnog predavanja o osnovnim prinicpima poslovanja i upućivanja u to čime se sve Grundfos bavi,studentima su predstavljeni praktični primeri svakodnevnog posla za inženjere ovih profila. Inž. zaštite na radu rešavali su slučaj povrede na radu, dok su Inž. zaštitite životne sredine prošli kroz proces upravljanja otpadom i opasnim otpadom na način kako se to radi u ovom preduzeću koje ispunjava najviše standarde u oblastima životne sredine i zaštite na radu. Zatim je usledio kratak obilazak proizvodnog pogona.

Zahvaljujemo Grundfos Srbija d.o.o. na saradnji i odlično organizovanoj stručnoj poseti.