Predavanje Barbare Bremner iz UK

Poštovane i drage kolege,

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da prisustvujete predavanju koleginice Barbare Bremner sa North Highland College, Thurso, University of the Highlands and Islands, UK koja će vam prestaviti realizaciju obrazovanih procesa, razvoj naučnih disciplina i vidove transfera stečenih znanja u privredu i društvo koji se realizuju na univerzitetu sa koga dolazi. Tokom predavanja biće predstavljene mogućnosti koje studentima našeg Fakulteta stoje na raspolaganju u okviru stipendija Erasmus+ programa Evropske unije koji je Fakultet tehničkih nauka dobio u julu 2018. godine.

Predavanje je prvenstveno namenjeno za studente master i doktorskih studija smerova Inženjerstvo zaštite žiovtne sredine i Čistih energetskih tehnologija i održaće se 27.11.2018. u 12 časova u maloj svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka (kula, treći sprat).