Poziv za učestvovanje na Radionici za osmišljavanje i razvoj poslovnih ideja u oblastima cirkularne i zelene ekonomije

24.05.2019

Pozivamo vas da se prijavite na radioncu na kojoj možete savladati nove veštine, zabaviti se i upoznati nove kolege.

Kao rezultat, zajedno ćemo osmisliti i razviti nacrte poslovnih ideja i poslovnih modela u u oblastima cirkularne i  zelene ekonomije.

Radionice organizujemo zato što znamo da mnogi od vas, bez obzira na oblast za koju se školujete, imate interesovanja za zaštitu životne sredine i osmišljavanje ideja i projekata koji mogu da doprinesu stvaranju održive i lepe budućnosti.

Studente sa takvim interesovanjima srećemo na svim fakultetima i znamo da najbolje ideje prave multi-disciplinarni timovi, pa je ova radionica dobar način da se upoznate sa kolegama i koleginicama, koje dele vaša interesovanja za zaštitu životne sredine, a dolaze iz drugih oblasti.

Na radionici se radi na praktičan način i uči se kroz igru. Sigurni smo da će vam učešće na radionici doneti koristi, jer će vam omogućiti da bolje sagledate probleme sa kojima se suočava planeta i zato što ćete naučiti da izazov često nosi i poslovnu priliku.

Učešče na radionici je besplatno. Dobijate sertifikat o učešću. Obezbeđeni su ručak i osveženja na pauzama.

Radionica se održava u Beogradu, 27. maja 2019.; u trajanju od 9:00 do 17:00 h

Mesto: Privredna komora Beograda, Kneza Miloša 12, sala na 6. spratu

Za učešće se registrujte na: https://forms.gle/f39YX6AKc4Ho51Ax5

Registracije se primaju do popune mesta.